قیمت فروش کنسانتره دام شیری

کنسانتره‌ها، با بررسی کامل فواید آن همراه با قیمت فروش، یک جایگزین مناسب برای علوفه‌ها در تغذیه گاوهای شیری محسوب می‌شوند. کنسانتره‌ها، خوراک‌های پرانرژی و کم فیبری هستند و در محتوای پروتئین نیز می‌توانند به طرز قابل توجهی با یکدیگر متفاوت باشند.”

Sale price of dairy concentrate1

قیمت فروش کنسانتره دام شیری:

کنسانتره‌ها در مقایسه با علوفه‌ها، خوراک‌های کم فیبر و پرانرژی برای گاوشیری هستند و می‌توانند به میزان قابل توجهی از نظر محتوای پروتئین متفاوت باشند.اغلب آنها برای بالا بردن سطح انرژی جیره برای گاوشیری و برای جبران هر گونه کمبود دیگری که فراتر از آنچه در بخش علوفه جیره ارائه می شود، تغذیه می شوند.

منابع انرژی مورد نیاز گاو های شیری:

منابع انرژی برای گاوهای شیری را می توان به نشاسته، قند و چربی تقسیم کرد. آنها را می توان در ترکیبات جداگانه، مخلوط غلات و کل جیره های مخلوط تجزیه و تحلیل کرد.

نشاسته منبع اصلی انرژی در جیره گاوشیری است. منبع و روش فرآوری نشاسته نحوه هضم آن در شکم گاوهای شیری را تعیین می کند. غلات غلات مانند ذرت بیشتر نشاسته را در جیره گاوهای شیری تامین می کنند. از بین منابع انرژی، تغذیه نامناسب نشاسته از قبیل نوع و مقدار آن می تواند بیشترین تاثیر منفی را بر عملکرد دستگاه گوارشی داشته باشد.

Sale price of dairy concentrate

منابع پروتئینی کنسانتره گاوشیری:

بیشتر منابع پروتئینی کنسانتره ها منشا گیاهی یا حیوانی دارند. منابع پروتئین گیاهی رایج مورد استفاده در جیره گاو های شیری کنجاله سویا و کنجاله کانولا هستند. منابع پروتئین حیوانی شامل کنجاله خون و پودر گوشت و استخوان است. بخش های پروتئینی بسته به ماده تشکیل دهنده می تواند بسیار متفاوت باشد. سویا رایج ترین ماده تشکیل دهنده ای است که تولیدکنندگان در کنسانتره استفاده می کنند. این مواد دارای کیفیت پروتئین بالایی هستند و هنگام فرمولاسیون مخلوط کنسانتره ضروری هستند.

کیفیت پروتئین کنسانتره گاوشیری:

کیفیت پروتئین به انواع، مقادیر و رشته‌های کوتاه اسیدهای آمینه و آمینو اسیدهایی که در یک ماده غذایی هستند، بستگی دارد. بنابراین، تغذیه با منابع پروتئینی مختلف توصیه می شود، بنابراین گاوها سطوح کافی، در دستگاه گوارشی خود از ، اسیدهای آمینه ضروری و محدود کننده (مانند لیزین و متیونین) را دریافت می کنند.

استفاده از کنسانتره در جیره غذایی گاو های شیری چه مزایایی دارد؟

کنسانتره ها ، مواد مغذی را فراهم می کنند که علوفه به تنهایی قادر به تامین آن نیست. این امر به ویژه در مورد حیوانات با تولید بالا صادق است. گاهی اوقات کنسانتره ها نسبت به علوفه ها منبع مقرون به صرفه تری از مواد مغذی هستند.

استفاده از کنسانتره در تغذیه گاوهای شیری چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کنسانتره راهی را به تولیدکننده می دهد تا از طریق سطوح بالاتر انرژی مصرفی، سطح تولید را افزایش دهد. کنسانتره را می توان برای تقویت سطوح بالای تولید، یا برای جبران حیواناتی که قادر به استفاده مؤثر از علوفه نیستند، استفاده کرد.

میتوانید جهت دریافت قیمت فروش کنسانتره دام شیری مرغوب امسال باکارشناسان سایت کنسانتره تماس حاصل نمائید